Про нас

Декілька слів про нас

Муніципальний притулок для тварин – це організація, яка займається спасінням тварин, створена у Вінниці. Притулок заснований у 2018 році.

На території притулку розташована клініка із сучасною медтехнікою. Вона діятиме також для всіх вінничан, які хочуть обстежити або пролікувати свого хатнього улюбленця.

Наші послуги

На території притулку окрім вольєрів для утримання собак є карантинне відділення, операційний блок, ветеринарна клініка, місця для вигулу чотирилапих, парковка, майданчики для збору відходів та сміття. Притулок також укомплектований необхідним для роботи транспортом, забезпечений спеціалізованим обладнанням для вилову тварин, необхідною сучасною медичною технікою, в тому числі рентген-апаратом та апаратом УЗД. Збудовано понад сотню вольєрів.

Ми надаємо такі послуги:

  • Дві клініки для тварин на території притулку.
  • Готель для домашніх тварин.
  • Перукарня для тварин.

Після того, як тварина потрапляє до притулку, її відводять до карантинного відділення на 7 днів, потім відбувається стерилізація та 7-10 днів перетримки, далі необхідні процедури вакцинації та дегельмінтизації – 14 днів, після чого ще місяць карантину. Якщо за цей час не знайдуться господарі для тварини, то її повернуть на те місце, звідки її забрали.

За різними підрахунками близько двох тисяч безпритульних тварин блукає Вінницею, і вони розмножуються. В притулку MSFA за такими тваринами доглядають, та стерилізують, щоб ще більше не збільшувалась кількість безпритульних по місту.

Зв’яжіться з нами

Маєте пропозиції, зауваження, побажання чи, можливо, запитання? Напишіть нам!

Наші партнери

Could create table version :No database selected